9. ultrAslan – AVRUPA Toplantısı

9. ultrAslan – AVRUPA Toplantısı 
Her yıl mutat düzenlenen geleneksel ultrAslan – AVRUPA toplantısı 18 Ocak 2014 Cumartesi ultrAslan Başkanları Sayın Veysel Giley ve Sayın Yılmaz Tutuş’un katılımlarıyla Almanya’nın Köln şehrinde gerçekleşti. ultrAslan – AVRUPA Koordinatörleri İlker Sezgin ve İbrahim Bayram tarafından organize edilen toplantıya İngiltere, İskoçya, Danimarka, Hollanda, Belçika, Fransa, İsviçre, Avusturya, Polonya, Almanya NRW, Berlin, BW, Hessen, Bavyera ve Kuzey Almanya temsilcileri katıldılar. Gündem maddelerinin ele alınmasının ardından soru – cevap bölümüne geçildi. ultrAslan – AVRUPA Koordinatörlüğüne İlker Sezgin ve İbrahim Bayram’ın yanısıra Oğulcan Sarıboğa’nın da Koordinatör olarak getirilmesi açıklandıktan sonra, kapanış konuşmasını yapan Veysel Başkan ve Yılmaz Başkan birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Programın en renkli tarafı ise dört yıl aradan sonra ilk kez Almanya’ya gelen Yılmaz Başkan’ın yaklaşık 200 ultrAslan – AVRUPA üyesi tarafından tezahürat ve meşalelerle karşılanıp hasret gidermesi oldu.

ultrAslan – AVRUPA Koordinatörlüğü adına bir kez daha başta Veysel Başkan ve Yılmaz Başkan olmak üzere tüm ülke ve bölge temsilcilerimize katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

AVRUPA hasretinle yandı TUTUŞtu…

Yaşasın GALATASARAY
Yaşasın Tam Bağımsız ultrAslan

ultrAslan – AVRUPA

Alpaslan Dikmen Mevlid-i Şerifi ve Hatıra Ormanı Organizasyonu

08.12.16 / 22:17

Alpaslan Dikmen Mevlid-i Şerifi ve Hatıra Ormanı…

ultrAslan_avrupa

Eurocup Erkek Basket Finali 1. maçı ile ilgili açıklama

21.04.16 / 17:34

Eurocup Erkek Basket Finali ile ilgili açıklama…

Aciklama

Siper et gövdeni dursun bu hayâsızca akın !

22.03.15 / 01:53

Galatasaray Erkek Basketbol takımı dün gece Almanyanın…

avrupa

Ömer yaşamak istiyor !

11.03.15 / 23:32

Ömer yaşamak istiyor ! Ömer henüz üç…

OmerYasamakIstiyor