YABANCININ KÜLTÜRÜNE SALDIRI BİR TÜR IRKÇILIKTIR!

YABANCININ KÜLTÜRÜNE SALDIRI BİR TÜR IRKÇILIKTIR!

YOĞUN İSTEK ÜZERİNE, geldiği günden beri kuklalıktan öteye gidemeyen TFF, Felipe Melo’ya kültürel bir ırkçılık yaparak PFDK’ya sevketmiştir! Sevk etme yürekliliğini değil, TARAFINIZI, ÜZERİNİZDEKİ FORMAYI VE GALATASARAY DÜŞMANLIĞINI GÖSTERDİNİZ!

Şikeyi Aklayan, Irkçılığı ve Irkçıyı Koruyan, “Dünyanın En Kötü Spor Adamı Ünvanına” sahip bu adamın yönetimindeki bu zihniyet Türk Futbolunu bir adım ileriye götürmesini bıraktım nefes alsa Ülkemiz için zarar! Rakip taraftarın vs olmadığı bir ortamda kendi taraftarıyla derbi galibiyetinin sevincini yaşayan bir futbolcuya ceza vermediğiniz kalmıştı!

Yuh olsun size…

Milyonların gözü önünde size dümdüz giden adamları sevke gerek bile duymadınız. Neden? (Cevabı açık aslında…..) Sezon başından beri en formda oyuncumuz Melo’yu bugün PFDK’na sevk ettiniz. Bunlar Melo’nun moralini bozmaz üstüne hırslandırır. Ama bir tek sizin algıladığınız Melo’nun eyleminden dolayı ceza verirseniz. Galatasaray taraftarıyla bir kez daha tanışırsınız. Bakalım o gün orada o kadar rahat oturacak mısınız, görelim o gün, her telefona, mikrofona, kameraya bu kadar rahat konuşacak mısınız? Bu taraftar bu kadar sağduyulu iken, bu kadar içi boş işlerle ISRARLA sınandığını hiç bir dönem görmedim…

Şikeyi Akla, Sakla! Irkçılığa Göz Kapa, Irkçıyı Kolla!

#KültürelIrkçıTFFİSTİFA !

.

Veysel GİLEY

ultrAslan Başkanı

Gündeme dair açıklama !

10.01.17 / 21:15

Son yıllarda Galatasaray’ı yöneten isimler farklı olsa…

C11jgDfWIAAWKhu.jpg-large

Herkes rütbesini bilecek

27.05.15 / 16:10

Sezon boyu başta tescilli şikeciler ve onların…

sampiyon

Siper et gövdeni dursun bu hayâsızca akın !

22.03.15 / 01:53

Galatasaray Erkek Basketbol takımı dün gece Almanyanın…

avrupa

Yenilirken bile METIN olun !!!

02.10.14 / 18:19

Yenilirken bile METIN olun !!!   Sampiyonlar…

arsenal