Hakkımızda

 

ultrAslan – AVRUPA

Tribün dünyası iyi bilir bizi, ultrAslan-AVRUPA`yı; kim olduğumuzu, kudretimizi, neler yaptığımızı, neler yapabileceğimizi! ARMA`ya olan AŞKIMIZI ve SADAKATİMİZİ kimse ne tartabilir, nede tartışabilir. Kelimelere sığdıramayız ne SEVGİMİZİ nede TAYFA´mızı. Yinede bizi daha iyi tanımak isteyenlere tanıtmaya calışalım AİLEMİZİ.

Bizler Galatasaray`ımızın Avrupa´daki ASKERLERİYİZ (!), bunun yanında Avrupa´nın en büyük ailesi. Kardeş olmak için herzaman kan bağı gerekmez! Yeri gelir en yakınındakinden bile daha yakındır TAYFA! Kardeşlerinle birlikte Avrupa´ya meydan okumaktır ultrAslan-AVRUPA hatta bir yaşam tarzıdır, vefadır, fedakarlıktır, özlemdir, kardeşliktir, sevgidir, yürektir, nefestir, AŞKTIR !

Biz gurbette yaşamanın ne denli zor olduğunu biliyoruz; yabancıların Türklere nasıl baktığını, bizleri nasıl dışladıklarını, tarihten gelen ezikliklerini.. O yüzden takımımızın “deplasmana” çıkmasına izin vermeyiz. Takımı yaban ellerde yalnız bırakamayız! ultrAslan-AVRUPA olduğu heryeri ALİ SAMİ YEN´e çevirir ve tüm Avrupa´ya cehennemi yaşatır !

Takımımızı branş ayırımı yapmadan Avrupa`da en iyi şekilde desteklemek ve adeta rakip takıma deplasmanı yaşatmak öncelikli görevimiz. Misyonumuz; rahmetli ALPASLAN AĞABEYİMİZDEN teslim aldığımız bu bayrağı daha da ileriye taşımak ve Avrupa`nın en güçlü tribünü olarak kendimizi kabul ettirmektir. Her zaman dediğimiz bişey var; Atalarımız Viyana´nın kapısına dayandı, bizler tüm avrupa´yı FETHEDECEĞİZ !

Yer, zaman, rakip, branş farketmezsizin GALATASARAY´IN PEŞİNDEYİZ. AVRUPA´NIN TEK HAKİMİYİZ !

……

…..

GALATASARAY

SENSİZ AVRUPA ÇEKİLMİYOR.

SENİN İÇİN GELİRİZ BİZ HER DEPLASMANA,

UĞRUNDA ÖLÜRÜZ BİZ CİMBOMBOMA !

 

 

ultrAslan – AVRUPA